Katalog » Baterie » ACER
Wybierz kategorię
Towar dnia
309,00 zł
Statystyki
Gości online: 1
Informacje o produkcie
BATERIA ACER ASPIRE 5220 5310 5320 5520 5710 5720 5910 5920 AS07B42 14.8V 4800mah






BATERIA DO LAPOPA ACER

FABRYCZNIE NOWA W PUDEŁKU I FOLII

ORYGINALNA ACER !!!

AS07B42


  • Fabrycznie NOWY produkt posiadający certyfikat jakości CE. ORYGINALNY ACER
  • FABRYCZNIE NOWA

Compatible number:

AS07B31, AS07B32, AS07B41, AS07B42
AS07B51, AS07B52, AS07B71, AS07B72
AS07BX1, AS07BX2, LC.BTP00.007, LC.BTP00.008
3UR18650Y-2-CPL-ICL50, 934T2180F
BT.00603.033, BT.00604.018, BT.00605.015
BT.00607.010, BT.00803.024, BT.00804.020
BT.00804.024, BT.00805.011, BT.00807.014
BTP-AS5520G
ICK70, ICL50, ICW50, ICY70, JDW50
MS2221, ZD1, LC.BTP00.007

Fit Model:

    Aspire 5220 Series
    Aspire 5220
    Aspire 5220G

    Acer Aspire 5310 Series
    Aspire 5310
    Aspire 5310G
    Aspire 5315
    Aspire 5315G

    Acer Aspire 5320 Series
    Aspire 5320
    Aspire 5320G

    Acer Aspire 5520 Series
    Aspire 5520
    Aspire 5520G,
    Aspire 5520-6A2G12Mi,
    Aspire 5520G-402G25Mi,
    Aspire 5520-5A2G16

    ACER Aspire 5710 Series
    Aspire 5710
    Aspire 5710G

    ACER Aspire 5720 Series
    Aspire 5720
    Aspire 5720G

    ACER Aspire 5720Z Series
    Aspire 5720Z
    Aspire 5720ZG

    Acer Aspire 5910 Series
    Aspire 5910
    Aspire 5910G

    Acer Aspire 5920 Series
    Aspire 5920
    Aspire 5920-1A2G16Mi
    Aspire 5920-302G12Mi
    Aspire 5920-302G16MN
    Aspire 5920-3A2G16Mi
    Aspire 5920-6582
    Aspire 5920-6661
    Aspire 5920G,
    Aspire 5920-6661,
    Aspire 5920-6582,
    Aspire 5920G-302G25,
    Aspire 5920G-302G20N,
    Aspire 5920G-602G25Mn,
    Aspire 5920G-602G20HN,
    Aspire 5920G-702G25Hn,
    Aspire 5920G-602G16Mn,
    Aspire 5920G-102G16,
    Aspire 5920G-302G20H,
    Aspire 5920G-3A2G25Mn,
    Aspire 5920G-302G25Mn,
    Aspire 5920G-302G16MN,
    Aspire 5920-1A2G16Mi,
    Aspire 5920-3A2G16Mi,
    Aspire 5920-302G12Mi,
    Aspire 5920G-302G25Hn,
    Aspire 5920G-302G25Hi,
    Aspire 5920-302G16MN

    Acer Aspire 6920 Series
    Aspire 6920-6422,
    Aspire 6920-6428,
    Aspire 6920-6610,
    Aspire 6920-6621,
    Aspire 6920-6731,
    Aspire 6920-6864
    Aspire 6920G
    Aspire 6920G-6A4G25Mn,
    Aspire 6920G-6A4G25Mn,
    Aspire 6920G-6A4G25Mn,
    Aspire 6920G-814G32Bn,
    Aspire 6920G-814G32Bn,
    Aspire 6920G-814G32Bn,
    Aspire 6920G-832G25Bn,
    Aspire 6920G-834G32Bn,
    Aspire 6920G-834G32Bn,
    Aspire 6920G-834G32Bn,
    Aspire 6920G-934G32Bn,
    Aspire 6920G-934G32Bn,
    Aspire 6920G-934G32Bn

    Acer Aspire 7320 series
    Aspire 7320
    Aspire 7320G

    Acer Aspire 7520 series
    Aspire 7520
    Aspire 7520-5115,
    Aspire 7520-5618,
    Aspire 7520-5823,
    Aspire 7520-6A1G08Mi
    Aspire 7520G
    Aspire 7520G-502G25Mi,
    Aspire 7520G-502G32Mi

    Acer Aspire 7520Z series
    Aspire 7520Z
    Aspire 7520ZG

    Acer Aspire 7720 Series
    Aspire 7720
    Aspire 7720-1A2G16Mi,
    Aspire 7720-3A2G12Mi
    Aspire 7720G
    Aspire 7720G-1A2G16Mi,
    Aspire 7720G-1A2G24Mi,
    Aspire 7720G-302G25Mi,
    Aspire 7720G-302G25Mn,
    Aspire 7720G-302G32Hi,
    Aspire 7720G-3A2G32Mi,
    Aspire 7720G-5A2G16Mi,
    Aspire 7720G-602G50Mn,
    Aspire 7720G-603G50Hn,
    Aspire 7720G-702G50Hn

    Acer Aspire 7720Z Series
    Aspire 7720Z
    Aspire 7720Z-1A2G16Mi,
    Aspire 7720ZG
    Aspire 7720ZG-3A1G16Mi

    Acer Aspire 8920 Series
    Aspire 8920
    Aspire 8920-6030,
    Aspire 8920-6048,
    Aspire 8920-6671
    Aspire 8920G
    Aspire 8920G-6A4G32Bn,
    Aspire 8920G-6A4G32Bn,
    Aspire 8920G-6A4G32Bn,
    Aspire 8920G-834G32Bn,
    Aspire 8920G-834G32Bn,
    Aspire 8920G-834G32Bn,
    Aspire 8920G-932G32Bn,
    Aspire 8920G-934G50Bn,
    Aspire 8920G-934G50Bn,
    Aspire 8920G-934G50Bn,
    Aspire 8920G-934G64Bn,
    Aspire 8920G-934G64Bn,
    Aspire 8920G-934G64Bn

 

Cena
Ilość
349,00 zł
Galeria
Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator
Kontakt
   gg:825137 

  tel: 603 570 152

sklep@bascomp.pl

Wyszukiwarka


Zaawansowane wyszukiwanie
Bezpieczeństwo zakupu

BASCOMP jest legalną firmą, posiadającą REGON i wystawiającą FAKTURY VAT. Zgodnie z polskim prawem, każdy towar zakupiony w sieci można zwrócic do 10 dni bez podania powodu. Kupujący pokrywa jedynie koszty wysyłek.

Koszyk
Twój koszyk jest pusty
Najczęściej oglądane
Najczęściej kupowane
Język
PolskiEnglish
2602524
Aktualna Data: 2022-12-06 04:25
© sklep internetowy bascomp. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.